Naše úžasná Anežka

Naše úžasná Anežka

Představujeme Vám šikovnou Anežku z Jehnic. Dokázala toho v životě mnoho a proto se chceme s Vámi o její moudrost podělit.

Anežka pochází z rodiny, která nebyla sociálně silná, její rodiče měli šest dětí. Již jako malá toužila po panence, což se jí nesplnilo. Anežka se nedala a řekla si, že až bude velká, bude žít v Brně, bude studovat a koupí si panenek, kolik bude chtít. Splnila si to víc než si sama myslela, panenky totiž začala sama šít. V roce 2014 měla v Brně výstavu, kde ukázala svoje krásné panenky ?.

Od roku 2004 až dodnes ušila 490 panenek a její panenky docestovaly do Ameriky, Brazílie i Austrálie. Na panenky si vyrábí sama úplně vše, co potřebuje: šije, vyšívá, háčkuje.

V roce 2021 byla Anežka městem Brnem nominována do soutěže Babička roku, která měla svoje celorepublikové finále v Olomouci. A Anežka nás prezentovala více než skvěle, s sebou vezla nejen panenky, ale hlavně vzpomínky svého naplněného života ?.

Ani v dobách Covidu nezůstala Anežka bokem a vymyslela sadu cvičení nejen pro seniory. Využila své zkušenosti a o svých 10 základních cviků se ráda podělila se všemi.Anežka si splnila ve svém životě vše, co jako mladá nemohla mít. Možná právě proto nemyslí jen na sebe, ale aktivně pomáhá lidem okolo sebe a tak i kromě své rodiny jí dělají radost i dvě rodiny adoptivní. My věříme, že její slova i moudrost pronikne i do našich srdcí.

Jsme rádi, že máme mezi s sebou naši úžasnou jehnickou Anežku ??.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..