Minikurz tanečních

Minikurz tanečních

Srdečně Vás zveme na první letošní akci a tou je právě minikurz tanečních, který se koná v pátek 14.1.2022 v 18.30 v tělocvičně ZŠ Jehnice.

V únoru nás čeká plesová sezóna a tak by byla škoda ji jen prosedět, co říkáte? Pod vedením tanečních mistrů se my tancechtiví budeme snažit pochytit a zapamatovat si základní kroky. Nebojte se žádné náročnosti, paní taneční mistrová učí první třídu a tak věříme, že stejně pohodový přístup uplatní i na nás 🙂
Tentokrát Vás ale musíme poprosit, abyste se v případě zájmu REGISTROVALI. Budeme jen v malé tělocvičně a její kapacita je omezená. Takže můžete nám psát na messenger nebo na email: info@jehnicenapohodu.cz a my Vám dáme vědět. Druhou podmínkou je taneční oděv – pánové, nečekáme obleky a od dam nečekáme plesovou róbu. Ale pojďme si to užít s noblesou, šaty či sukně pro dámy a košile se slušnými kalhotami pro pány je nutností ?? .
No a jestli se nám to povede a bude zájem, tak bychom mohli udělat nějaké dlouhodobější kurzy tanečních, kde bychom si prostě i jen pro radost zatancovali, ne?
Moc se na Vás těšíme! Kulturní Jehnice startují sezónu 2022 ??.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..