Prý je o vítězi výběrového řízení v Jehnicích již rozhodnuto?!?

Prý je o vítězi výběrového řízení v Jehnicích již rozhodnuto?!?

Brnem i Jehnicemi se šíří fáma a my doufáme, že je to fáma ničím nepodložená. Jedná se o bod 19., tj.  „Projednání nabídek na zhotovitele stavby Rozšíření školní jídelny v ZŠ a MŠ Blanenská 1, Brno – Jehnice, výběr zhotovitele a pověření starosty k zajištění TDI a BOZP“, který se má projednávat na středečním zastupitelstvu. Zakázku má vyhrát firma Moravská stavební unie.

Jsme tedy zvědaví na výsledek hlasování, který ukáže, zda-li je právě probíhající „fáma“ nešťastně uniklou informací a nebo jen dezinformací. Proč nás to zajímá? Zdá se nám zneklidňující, jestliže je dopředu znám vítěz výběrového řízení, které má probíhat nestraně a podle regulí stanovených zákonem. Třeba je vybraná firma opravdu ta nejlepší a s dobrou cenou, nemůžeme nabídky porovnat a vyhodnotit. Ale znát výsledek výběrového řízení týden před hlasováním nás naplňuje úvahami o tom, že něco není v pořádku. A nebo je? Co si o tom myslíte vy?

Náš závěr? Zatím nepodléháme fámám…

Výsledek hlasování našich zastupitelů se všichni dozvíme na řádném jednání našeho zastupitelstva ve středu 31.3. 2021 v 15 hodin v tělocvičně naší školy. Přijdete? My ano, zajímá nás nejen tento bod jednání, ale i další.    

PS: připouštíme i možnost, že tato informace byla fáma a přesto zastupitelé férově zvolí firmu, kterou fáma předchází. Teorie pravděpodobnosti není příliš této možnosti matematicky nakloněna :-). Také je nám líto, že asi v dalších Jehnických listech přibyde povzdech pana Rychnovského k tomu, že se opět na jednání zastupitelstva netěší. Omlouváme se, že do toho jako občané Jehnic v diskuzi vstupujeme, nějak si nemůžeme pomoct, na Jehnicích nám prostě záleží.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..