Poděkování občanům Jehnic za názory v anketě

Poděkování občanům Jehnic za názory v anketě

Spolek za kulturní Jehnice a Spolek Jehnice na pohodu uspořádaly o víkendu 5.-6.12.2020 v Jehnicích anketu, ve které se vyjádřilo 132 domácností. Výsledky ankety najdete v přiloženém grafu.

Proč jsme se ptali? Měli jsme pocit, že minimálně téma kvalitní restaurace, netrápí jenom nás. Mile nás překvapilo, že jste šli do ankety aktivně a hlavně jste rozšířili náš „obzor” toho, co vše v Jehnicích chybí a nebo co vás trápí. Protože jsme ankety od vás vybírali osobně, mohli jsme diskutovat o jednotlivých bodech a nových námětech od vás. Děkujeme za váš čas i vaše podněty, vážíme si toho.

A jak dál?

  • z ankety je jasné (108 ze 132 domácností), že vás téma lepší restaurace také trápí, proto jsme našim zastupitelům předložili tento bod k projednání na prosincovém zastupitelstvu a budeme se těšit na pozitivní změnu (vzhledem k uzávěrce tohoto čísla Jehnických listů před termínem zastupitelstva vás nemůžeme seznámit s výsledkem naší snahy, aktuální informace a komentáře však zcela jistě najdete na našem webu či facebooku)
  • vyhodnotili jsme i ostatní vaše názory – jako dva druhé největší problémy vidíte v petici týkající se obrovské výstavby v Jehnicích a absenci odpadkových košů včetně sáčků na psí exkrementy. Zajímá Vás klidný a plynulý rozvoj výstavby Jehnic a uvítali byste také více odpočinkových laviček a dětské hřiště. V komentářích se nejčastěji objevoval požadavek na kvalitně zásobený obchod. To všechno jsou věci, které trápí i nás
  • o všech námětech diskutujeme na webu a facebooku, budeme rádi, když nám svým názorem kdykoliv přispějete na http://www.jehnicenapohodu.cz

Pavel Svirák

za výše uvedené jehnické spolky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..